Měsíc v kleci bude probíhat před závěrečným hlasováním kousek od Poslanecké sněmovny, aby politici viděli, jak moc nám na osudu lišek a norků záleží!

Protože zákon již prošel druhým čtením, finální hlasování proběhne už na příští schůzi Sněmovny. Ta začíná v polovině května. Měsíc v kleci proto odstartujeme 15. května! Zápis na konkrétní termíny spustíme brzy.

Váš dar pomůže ukončit jejich utrpení

Víte, proč ty klece nemají pevnou podlahu? Je to jednoduché, „chovatel“ má méně práce – nemusí se vyměňovat podestýlka a nedojde ke znečištění kožešiny...

Nemoci, stres, psychická onemocnění, úrazy a smutek jsou fakta provázející život kožešinových zvířat od začátku do konce.

Je úplně jedno, kolik kampaň proti tomuto „farmaření” zatím stála peněz a dobrovolně odpracovaných hodin. Jen jedno je důležité – Vaše pomoc a podpora může o osudu kožešinových zvířat v Česku rozhodnout a může být tou poslední kapkou, která zákaz kožešinových farem prosadí.

Vaše pravidelné příspěvky jsou to, co momentálně osudu lišek a norků v klecích nejvíce pomůže.

Chci darovat

200 Kč
350 Kč
500 Kč
750 Kč
1 000 Kč
Jiná částka:

Kontaktní údaje

Jméno *
Příjmení *
Email *
Telefon
Ulice, č.p.
Město
PSČ

Způsob daru

Typ platební karty *
Pro dokončení transakce klikněte na "Darovat nyní"
Pro dokončení transakce klikněte na "Darovat nyní"
Budete přesměrováni na platební bránu Darujme.cz
Spolek OBRAZ využívá darovací portál DARUJME.CZ. Kliknutím na tlačítko "Darovat nyní" souhlasíte s provozními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.
Darovat nyní

Aktuálně: Měsíc v kleci

Akce začíná již 15. května. Abychom mohli Měsíc v kleci zrealizovat, potřebujeme více než 200 zodpovědných lidí. Neváhejte a zapište se, počet míst je omezený.

Kontakt

Barbora Trnková, koordinátorka Obránců zvířat
barbora.trnkova@obrancizvirat.cz
+420 732 838 142