PRODLUŽUJEME TERMÍN PŘIHLÁŠEK DO 19. PROSINCE.

Sociální sítě jsou silným nástrojem, jak dostat naše sdělení mezi širokou veřejnost. Udržovat pravidelný kontakt s našimi podporovateli je stěžejní. A jedním kliknutím dokážeme dostat např. záběry až ke statisícům lidem. Pokud si dokážete představit, kolik práce to „jedno kliknutí“ obnáší, možná jste ten pravý kandidát / ta pravá kandidátka!

Naší vizí jsou sociální sítě založené na dobrovolnících, náš nový koordinátor se musí těšit na spolupráci se skupinou dobrovolníků. Musí mít v malíčku nejen vizi a styl, jak naše sociální sítě mají vypadat, ale i vedení a inspirování lidí.

Občas přijde materiál, jehož vyznění bude pro kampaň zásadní. Proto se koordinátor bude jednou za čas muset ujmout i „dělničiny“ na sockách a obsah vytvořit, vše odkomunikovat a pohlídat si komentáře.

Požadavky:

        kreativita a pečlivost
        komunikativnost a výborná čeština
        základy online grafiky
        schopnost vést dobrovolníky
        orientace v sociálních sítích (Facebook, Instagram, ale trochu i Twitter a LinkedIn)

Nabízíme:

        smysluplnou práci v týmu lidí zapálených pro ochranu zvířat
        HPP
        zázemí pražské kanceláře (ale i částečnou možnost homeoffice)
        příspěvek na Multisportku (zaměstnanci se strhává pouze 200,- z výplaty)

V případě zájmu o spolupráci pište prosím na adresu jana.mencikova@obrancizvirat.cz a do předmětu uveďte “Koordinátor/ka sociálních sítí”. Preferujeme Prahu a okolí.

K e-mailu přiložte:

1) své CV
2) text na jednu stranu (možno v odrážkách) o sociálních sítí OBRAZu a Rostlinně – ke každému profilu zvlášť (zaměřte se na pozorování komunikačního stylu, grafiky, typu postů atp.)

Přihlášky přijímáme do 19. prosince 2019. Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.